tel: +421-(0)905-351994
      
Základné ustavenia Ciele združenia Zakladatelia Členstvo
Sponzori Akcie Pravidlá hry Kontakt

4. ročník Mikulášskeho pohára Lekárne pri Váhu v streetballe - 2006

Dňa 02. 12. 2006 pokračuje Lekáreň pri Váhu v Komárne v tradícii mikulášskeho turnaja v streetballe. Pre víťazov jednotlivých kategórii sú pripravené hodnotné ceny. Dámy poteší pohľad na krásne, vyšportované a spotené telá mladých ale aj starších mužov. Ponúkame vám možnosť prihlásiť sa na turnaj priamo na našich stránkach. Stačí vyplniť uverejnenú prihlášku a pred zahajením súťaže zaplatiť štartovné. Pred registráciou si pozorne prečítajte propozície súťaže, kde nájdete aj zoznam údajov potrebných na registráciu!

   PravidláPropozície súťažePrihláška
   Riadiaci orgánZoznam družstievVýsledky
   FotogalériaTo be on the move

3. ročník Mikulášskeho pohára Lekárne pri Váhu v streetballe - 2004

Lekáreň pri Váhu v Komárne a Občianske združenie KomBasket pokračujú v tradícii mikulášskeho turnaja v streetballe. Pre víťazov jednotlivých kategórii sú pripravené hodnotné ceny. Dámy poteší pohľad na krásne, vyšportované a spotené telá mladých mužov. Ponúkame vám možnosť prihlásiť sa na turnaj priamo na našich stránkach. Stačí vyplniť uverejnenú prihlášku a pred zahajením súťaže na mieste zaplatiť štartovné. Pred registráciou si pozorne prečítajte propozície súťaže , kde nájdete aj zoznam údajov potrebných na registráciu!

   PozvánkaPropozície súťažeRiadiaci orgán
   Zoznam družstievVýsledkyFotogaléria - Standard
   To be on the move

2. ročník Mikulášskeho pohára Lekárne pri Váhu v streetballe - 2003

Ráno 6-ho decembra 2003 nás čaká deň s veľkým D. Lekáreň pri Váhu v Komárne a Občianske združenie  KomBasket pokračujú v tradícii mikulášskeho turnaja v streetballe. Celá táto paráda začína krátkym príslovom podpredsedu OZ KomBasket pána Ing. Lotára Špátayho. Na základe doteraz pozbeieraných skúseností súťažiť začnú najprv žiačky a žiaci, ostatné kategórie sa do zábavy zapoja neskoršie. Príďte, neolutujete! Pozývame Vás na

2. ROČNÍK POHÁRA LEKÁRNE PRI VÁHU V KOMÁRNE V STREETBALLE

   PozvánkaPravidlá súťažeFotogaléria
   Propozície súťažeRiadiaci orgánWissenswert
   Zoznam družstievTudnivalókVýsledky

1. ročník pohára občianskeho združenia KomBasket v streetballe - 2003

Dňa 26. 04. 2003 štartuje už XXII. ročník podujatia Komárňanské dni v Komárne. Ide o spoločnú akciu medzi mestami Komárno a Komárom. Jeho hlavnou myšlienkou je rozšíriť spoluprácu medzi mestami a zblížiť navzájom ich obyvateľov. Pripravených je množstvo športových a kultúrnych akcií. Medzi najväčšie lákadlá bude patriť 1. ROČNÍK POHÁRA OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA KOMBASKET.

Organizátori veria, že kvalita súťaže bude vysoká. Bude to veľkolepá akcia s dobrou hudbou, občerstvením, hodnotnými cenami, množstvom fantastických divákov, a hlavne STREETBALL a jeho nadšení aktéri. Srdečne pozývame každého!

   Propozície súťažeFotogalériaZoznam družstiev
   Riadiaci orgánPravidlá súťažeTudnivalók
   WissenswertVýsledky, WMVideoSponzori, Fotky
Tvorbu a správu domovskej stránky sponzoruje:Comorrapharm s. r. o.
Aktualizáciu správ o športových podujatiach vykonáva: nrmc
Copyright © 2003-2019 Kombasket., All rights reserved.